Tax Free
Made In Poland

Znajdź markę lub produkt
w naszej hurtowni

Filtry

Producent
Size+
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 1357 elementów

HURTOWNIA ODZIEŻY DLA PUSZYSTYCH

Krokiem do pokochania siebie i życia w zgodzie z samą sobą jest oczywiście akceptacja swojego ciała, wraz z jego zaletami oraz wadami. Przyczynić się do tego może między innymi atrakcyjny wygląd, który osiągnąć można nie tylko przez diety, czy poprawiające urodę zabiegi, ale właśnie dzięki odpowiedniemu strojowi. Adekwatnie dobrane ubrania są w stanie doprowadzić do efektownej metamorfozy i sprawić, że uśmiech satysfakcji pojawi się na twarzy za każdym razem, gdy spojrzy się w lustro. Obecnie moda dba o wszystkie kobiety, a w głównej mierze te, których potrzeby był jeszcze niedawno marginalizowane. Tendencje te doprowadziły do tego, że odzież Plus Size tworzona jest w zgodzie z najnowszymi trendami i przy pełnym zrozumieniu specyfiki kobiecej sylwetki.

Największa hurtownia odzieży dla puszystych

O tym, że odzież dla pań o rubensowskich stała się stylowa i niebywale atrakcyjna świadczy asortyment największej hurtowni odzieży dla puszystych Ptak Fashion City. To swoista mekka mody, miejsce, gdzie każda kobieta znajdzie ubrania odpowiadające gustom i modowym preferencjom, dzięki którym będzie mogła czuć się dobrze we własnej skórze. Ponadto, dzięki przebogatej ofercie Ptak Fashion City indywidualny styl każdej miłośniczki mody może się rozwijać, dowolnie ewoluować, zmieniać wraz z porą roku, czy aktualnymi trendami na dany sezon. Dzieje się tak dzięki filozofii Fast Fashion — powstające zgodnie z nią modowe perełki są wyrazem dynamicznie zmieniających się modowych tendencji oraz stanowią odpowiedź na dalekie od stagnacji potrzeby ubraniowe kobiet.

Jeśli chodzi o hurt, odzież dla puszystych dostępna w Ptak Fashion City jest bezkonkurencyjna. Do jej licznych walorów nie należy tylko wcześniej wspomniana aktualność i zgodność z najnowszymi, światowymi tendencjami. Niepowetowaną zaletą jest też rodzina produkcja. Polscy producenci dokładają wszelkich starań by łączyć gorące modowe trendy z polskim wykonaniem. To ostatnie zyskało dzięki polityce Ptak Fashion City rangę rozpoznawalnej marki, synonimu najwyższej jakości materiałów, idącego w parze z dbałością o proces wykonania na każdym etapie.

Bogaty asortyment hurtowni odzieży PLUS SIZE

Nie mniejsze znaczenie ma również specyfika oferowanego asortymentu. Hurtownia odzieży PLUS SIZE kieruje swój asortyment do wszystkich kobiet, bez względu na modowe przyzwyczajenia, typ figury, czy wiek. Z tego powodu dystrybuowana odzież jest bardzo różnorodna. W bogatej ofercie znaleźć można produkty premium, ekskluzywne, pełne szyku kreacje na niecodzienne okazje i wielkie wyjścia: suknie wieczorowe, czy sukienki koktajlowe, a także żakiety i bolerka, które dopełnią każdą stylizację. Nie brak również mniej zobowiązującej odzieży, łączącej z powodzeniem niewymuszoną elegancję z wygodą. W tej roli doskonale sprawdzają się sukienki tuby, spodnie damskie, czy spódnice, które wystarczy tylko połączyć z bluzką i swetrem narzutką, by efektownie prezentować się w pracy, w szkole, czy w trakcie wieczornych wyjść. Hurtownia odzieży Ptak Fashion City dba również o potrzeby kobiet preferujących aktywność fizyczną. To właśnie z myślą o nich w ofercie znalazła się odzież sportowa

Bądź na bieżąco
z nowościami!