Tax Free

Znajdź markę lub produkt
w naszej hurtowni

Bielizna
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 119 elementów

HURTOWNIA BIELIZNY DAMSKIEJ

Ptak Fashion City to największa w Polsce hurtownia bielizny, która od lat specjalizuje się w swoim fachu. Nieustannie dba o urozmaicanie oferty i wysoką jakość obsługi. To też jedyna hurtownia bielizny damskiej, która na pierwszym miejscu stawia jakość produktów, a dopiero potem szeroki asortyment.

Ptak Fashion City to hurtownia bielizny damskiej, która współpracuje z polskimi producentami. Wierzymy, że lokalne produkty są wyższej jakości od tych sprowadzanych z zagranicy. Nie ulegamy niskim cenom, chociaż jesteśmy hurtownią bielizny, która stara się zaoferować ceny konkurencyjne – takie, które zadowolą każdego klienta.

Jako hurtownia bielizny damskiej skupiliśmy się na tym, aby właściwie każda kobieta znalazła coś dla siebie. W Ptak Fashion City znajdziesz: body, majtki, szlafroki, pończochy, biustonosze, piżamy, bieliznę nocną, gorsety, komplety i bodystocking. Nasza hurtownia bielizny damskiej nie ogranicza się do jednego wzoru czy fasonu.


BIELIZNA DAMSKA HURTOWNIA

Hurtownia bielizny Ptak Fashion City znana jest ze swojego zrozumienia mody. Jako hurtownia bielizny zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że bielizna niejedno ma imię. Oferujemy nie tylko najwygodniejsze piżamy, ale też bieliznę erotyczną i różnego rodzaju komplety.

Podejmując współpracę z producentami, nasza hurtownia bielizny skupia się przede wszystkim na sprawdzeniu jakości. Nie jest to jednak jedyna cecha, którą bierzemy pod uwagę. Jako hurtownia bielizny damskiej stale uzupełniamy ofertę o najmodniejsze wzory i fasony. Jednocześnie powiększamy też asortyment klasycznych modeli. Ptak Fashion City to zatem hurtownia bielizny, która łączy światowe trendy z zamiłowaniem do zawsze modnej klasyki.

Jeśli interesuje cię bielizna damska hurt, hurtownia bielizny Ptak Fashion City na pewno spełni twoje wymagania. Zamówienia realizujemy terminowo i oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie. Jednocześnie, jako hurtownia bielizny, nie zapominamy o tym, że najważniejsza jest właśnie bielizna. Dbamy o zadowolenie klientów, sprawnie ich obsługując i sprzedając najlepsze produkty.

Bądź na bieżąco
z nowościami!