Tax Free
Made In Poland

Znajdź markę lub produkt
w naszej hurtowni

Filtr

Producent

Kolor

Rozmiar

Sukienki
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 1714 elementów

HURTOWNIA SUKIENEK ONLINE

Ptak Fashion City to największa hurtownia sukienek w Polsce. Znajdziesz tutaj tysiące modeli prosto od polskich producentów. Wszystkie są najwyższej jakości – jako hurtownia sukienek wiemy, że to właśnie jakość decyduje o sukcesie późniejszej sprzedaży.
Dużą wagę przywiązujemy też do realizacji zamówień i płatności. Wiemy, że hurtownia sukienek powinna działać dynamicznie i dopasowywać się do zmian na rynku. Dbamy o to, aby wszelkie formalności były ograniczone do minimum. Jednocześnie nie zapominamy, że hurtownia sukienek to przede wszystkim właśnie sukienki. Niezmiennie oferujemy szeroki i różnorodny asortyment.
W Ptak Fashion City, hurtowni sukienek, znajdziesz sukienki: na co dzień, wieczorowe, koktajlowe, na wesele, na studniówkę, do pracy. Nie brakuje u nas też kreacji o różnych długościach. Oferujemy zarówno sukienki maxi, jak i mini oraz midi. Jako hurtownia sukienek, jedna z nielicznych w Polsce, posiadamy też modne sukienki plus size.


Zapraszamy państwa do skorzystania z oferty największej hurtowni sukienek online w Polsce. Nasza hurtownia sukienek online to przede wszystkim oferta od polskich producentów skierowana do klienta krajowego i zagranicznego. Obecnie prowadzona przez nas sprzedaż to jak najmniej formalności, oraz szansa na szybkie realizacje zamówień hurtowych. Kupując u nas sukienki hurtowo mają Państwo możliwość nabyć produkt wprost od rodzimego wytwórcy. Hurtownia online PtakFashionCity to największe centrum hurtowe w Środkowej Europie przeniesione do rzeczywistości wirtualnej. Tylko tu kupią Państwo sukienki online szybko i bezpiecznie.

HURTOWNIA SUKIENEK

Jeśli szukasz hurtowni sukienek, która dba o zadowolenie klientów i oferuje im modele najwyższej jakości, Ptak Fashion City jest właśnie dla ciebie. Wiemy, że kupować sukienki hurtowo nie jest łatwo. Dlatego hurtownia sukienek online doskonale wpasowuje się w potrzeby rynku. My znamy je od podszewki i dzielimy się tym doświadczeniem, nieustannie powiększając naszą ofertę i ulepszając obsługę zamówień.
Ptak Fashion City to hurtownia sukienek od polskich producentów. Ofertę komponujemy z myślą o licznych okazjach i różnych sylwetkach. Chcemy spełnić potrzeby każdej kobiety bez względu na wiek czy upodobania. Jako hurtownia sukienek nie skupiamy się jedynie na modzie albo danym fasonie. Oferujemy zarówno najmodniejsze kreacje, jak i te bardzo klasyczne.
Ptak Fashion City, hurtownia sukienek, przywiązuje szczególną uwagę do stosunku jakości do ceny. Chcemy, aby sukienki były warte swojej ceny, ale jednocześnie negocjujemy z producentami w trosce o stworzenie jak najbardziej atrakcyjnej oferty. Z dumą możemy powiedzieć, że nasza hurtownia sukienek wyróżnia się tym podejściem na rynku, co potwierdzają nasi klienci. Dołącz do nich już dziś!

JAK KUPOWAĆ SUKIENKI ONLINE HURTOWO?

W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy dana hurtownia online z odzieżą , w tym wypadku Ptak Fashion City jest legalnie działającym podmiotem. Zachęcamy więc do sprawdzenia naszej spółki Pak Moda Sp z o.o. która z ramienia holdingu Ptak S.A. zajmuje się sprzedażą hurtową odzieży z naszego centrum odzieżowego. W chwili obecnej Ptak Fashion City to największy w Polsce rynek odzieży z etykietką made in Poland. Tylko w tym miejscu mają Państwo możliwość by kupić polskie sukienki hurtowo – teraz istnieje również możliwość zamawiania sukienek z centrum Ptak również za pośrednictwem Internetu.

POLSKIE SUKIENKI – DLACZEGO WARTO PŁACIĆ WYŻSZĄ CENĘ?

Kupując w naszej hurtowni sukienek online sięgacie Państwo po produkt polski – wyprodukowany w rodzimych zakładach posiadających wieloletnie tradycje w wyrobie tekstyliów. Często spotykamy się z pytaniami dlaczego nasze sukienki w hurcie są droższe od na przykład wschodnio-azjatyckich odpowiedników. Na wstępie zaznaczmy, że ceny te różnią się tak naprawdę nieznacznie, a wpływ na to mają nie tylko koszty pracy (które są zdecydowanie niższe w Chinach, Wietnamie, czy Bangladeszu). Polskie sukienki to przede wszystkim wyższa jakość aniżeli ich azjatyckie odpowiedniczki – zamawiając w naszej hurtowni sukienek online macie Państwo pewność, że sukienki wykonane są z dobrej jakości tkaniny, czego często nie można powiedzieć o tak zwanej „chińszczyźnie”. Dlatego też warto podkreślić fakt, że w Polsce szyje się sukienki dla kobiet ceniących sobie jakość, wytrzymałość – a więc takich Pań, które chcą kreacje zakładać kilkakrotnie. W naszej hurtowni sukienek zawsze macie Państwo pewność, że kupujecie do swoich sklepów i butików sukienki wysokiej jakości.

JAKIE SUKIENKI MOŻNA KUPIĆ W NASZEJ HURTOWNII ONLINE?

Jeśli chodzi o asortyment jakim są sukienki to nasza hurtownia oferuje kilka tysięcy modeli, które możemy podzielić na :
·         SUKIENKI KOKTAJLOWE / WIECZOROWE
·         SUKIENKI NA WESELE / KOMUNIE / CHRZEST
·         SUKIENKI NA CO DZIEŃ
·         SUKIENKI NA STUDNIÓWKĘ
·         SUKIENKI MAXI – MIDI – MINI
·         SUKIENKI DOPASOWANE DO SYLWETKI
·         SUKIENKI DO PRACY / BIURA
·         SUKIENKI DLA PUSZYSTYCH

 

Bądź na bieżąco
z nowościami!