Tax Free
Made In Poland

Znajdź markę lub produkt
w naszej hurtowni

Filtr

Producent

Kolor

Rozmiar

Sukienki
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 1835 elementów

HURTOWNIA SUKIENEK ONLINE

Zapraszamy państwa to skorzystania z oferty największej hurtowni sukienek online w Polsce. Nasza hurtownia sukienek online to przede wszystkim oferta od polskich producentów skierowana do klienta krajowego i zagranicznego. Obecnie prowadzona przez nas sprzedaż to jak najmniej formalności, oraz szansa na szybkie realizacje zamówień hurtowych. Kupując u nas sukienki hurtowo mają Państwo możliwość nabyć produkt wprost od rodzimego wytwórcy. Hurtownia online PtakFashionCity to największe centrum hurtowe w Środkowej Europie przeniesione do rzeczywistości wirtualnej. Tylko tu kupią Państwo sukienki online szybko i bezpiecznie.

JAK KUPOWAĆ SUKIENKI ONLINE HURTOWO?

W pierwszej kolejności należy sprawdzić czy dana hurtownia online z odzieżą , w tym wypadku Ptak Fashion City jest legalnie działającym podmiotem. Zachęcamy więc do sprawdzenia naszej spółki Pak Moda Sp z o.o. która z ramienia holdingu Ptak S.A. zajmuje się sprzedażą hurtową odzieży z naszego centrum odzieżowego. W chwili obecnej Ptak Fashion City to największy w Polsce rynek odzieży z etykietką made in Poland. Tylko w tym miejscu mają Państwo możliwość by kupić polskie sukienki hurtowo – teraz istnieje również możliwość zamawiania sukienek z centrum Ptak również za pośrednictwem Internetu.

POLSKIE SUKIENKI – DLACZEGO WARTO PŁACIĆ WYŻSZĄ CENĘ?

Kupując w naszej hurtowni sukienek online sięgacie Państwo po produkt polski – wyprodukowany w rodzimych zakładach posiadających wieloletnie tradycje w wyrobie tekstyliów. Często spotykamy się z pytaniami dlaczego nasze sukienki w hurcie są droższe od na przykład wschodnio-azjatyckich odpowiedników. Na wstępie zaznaczmy, że ceny te różnią się tak naprawdę nieznacznie, a wpływ na to mają nie tylko koszty pracy (które są zdecydowanie niższe w Chinach, Wietnamie, czy Bangladeszu). Polskie sukienki to przede wszystkim wyższa jakość aniżeli ich azjatyckie odpowiedniczki – zamawiając w naszej hurtowni sukienek online macie Państwo pewność, że sukienki wykonane są z dobrej jakości tkaniny, czego często nie można powiedzieć o tak zwanej „chińszczyźnie”. Dlatego też warto podkreślić fakt, że w Polsce szyje się sukienki dla kobiet ceniących sobie jakość, wytrzymałość – a więc takich Pań, które chcą kreacje zakładać kilkakrotnie. W naszej hurtowni sukienek zawsze macie Państwo pewność, że kupujecie do swoich sklepów i butików sukienki wysokiej jakości.

JAKIE SUKIENKI MOŻNA KUPIĆ W NASZEJ HURTOWNII ONLINE?

Jeśli chodzi o asortyment jakim są sukienki to nasza hurtownia oferuje kilka tysięcy modeli, które możemy podzielić na :

·         SUKIENKI KOKTAJLOWE / WIECZOROWE

·         SUKIENKI NA WESELE / KOMUNIE / CHRZEST

·         SUKIENKI NA CO DZIEŃ

·         SUKIENKI NA STUDNIÓWKĘ

·         SUKIENKI MAXI – MIDI – MINI

·         SUKIENKI DOPASOWANE DO SYLWETKI

·         SUKIENKI DO PRACY / BIURA

·         SUKIENKI DLA PUSZYSTYCH

 

 

Bądź na bieżąco
z nowościami!